Naše Freelance Cesta - Společně, ale Každý Zvlášť

V naší skupině freelancerů, kterou jsme nazvali „GrowFreelancers“, spojujeme své síly, zkušenosti a vášeň pro digitální svět. Každý z nás začal samostatně, pracoval z domova nebo cestoval po světě, a postupně jsme objevovali, jak můžeme dosáhnout většího, když sdílíme své schopnosti a znalosti. Naše cesty se spojily, aby vytvořily unikátní agenturu, která funguje plně na principu home office bez tradičních kanceláří. Přinášíme svěží, flexibilní a inovativní přístup k digitálnímu marketingu, tvorbě webů, SEO, PPC a grafickému designu.

Dávid - CEO a Zakladatel

WEB DEVELOPER | SEO & PPC

Od svých osmi let fascinovaný počítači, Dávid prošel cestou od sestavování počítačů, přes programování, grafické práce v Adobe, až po vývoj webů a eshopů. Ve svých 19 letech založil svůj vlastní e-shop a začal se věnovat digitálnímu marketingu. Dnes je Davidem zakládajícím kamenem naší agentury, spojujícím technologické know-how s marketingovou moudrostí.

Lucie - Královna sití

Grafika | Copywriting | Sociální síte

Lucie je kreativní duší našeho týmu. S vášní pro grafický design a schopností vytvářet poutavý obsah se stala neocenitelnou součástí naší agentury. Její práce na sociálních médiích, kombinující estetiku a efektivní komunikaci, pomáhá značkám vyniknout.

Martin - Mistr kódu i textu

Webový Vývojář, SEO a PPC Expert

Martin, s hlubokým zájmem o vývoj webových stránek a digitální marketing, přináší do týmu své rozsáhlé znalosti SEO a PPC. Jeho technické dovednosti a strategické myšlení jsou klíčem k úspěchu našich klientů v online světě.

Spojte Síly s Námi

Chcete-li využít naše unikátní kombinace dovedností a zkušeností pro váš projekt, kontaktujte nás. Jsme tady, abychom vám pomohli růst.